Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

Diğerlerinden fikir almak isteyebilir ve yararlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Başkalarına güvenmenizi gerektiren yollardan devam etmekten çekinmemelisiniz. Ortam ya da yer değişikliği kafanızı toplamanızı sağlayabilir ve ruhsal anlamda size iyi gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni ortaya çıkan bilgiler mevcut planların yenilenmesini sağlayabilir. Önümüzdeki üç gün boyunca keşif, yenilik ve artistik özellikler türünde başlıklar ön plana çıkabilir. Gezegenlerin bu desteğini uğraştığımız işlere veya üzerinde yoğunlaştığımız konulara yansıtabilirsek yepyeni ortaya yepyeni şeyler ya da sonuçlar çıkmasını sağlayabiliriz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Hiç bu tür duygular beslemediğiniz, beslemeyi de düşünmediğiniz biri siz beğeniyor. Hatta bugün bile açılabilir. Dünkü kavganız çok anlamsızdı. Çok sık kavga etmenizin nedeni, tadı tuzu kalmamış bir ilişkiyi ısrarla sürdürme çabanız.

Bu yakınlarda bir miktar paranız çalındı veya kayboldu. Bir aylık kazancınızdan çok fazlasını yitirdiniz. Yine de paradan çok bazı kuşkular kafanızı kemiriyor.

Bugün partnerinizin üzerinize fazla yüklendiğini ve sizi manipüle etmeye çalıştığını düşünebilirsiniz. Ancak eğer ortak yaşamınıza ait konularda yeteri kadar sorumluluk almamışsanız ipleri biraz ona bırakmış sayılabilirsiniz.

İş yaşantınız ters gidiyor. Sizinle hiç ilgisi yok, ama tabii ki sizi ilgilendiriyor. Tersliklerin düzelmesi için yapabileceğiniz şeyler de çok sınırlı. Genel durumla ilgili olumsuzluklar.

En çok ziyaret edilen burç sitesine göz atın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>